Puha Shop Route

apríl 2017 | The Projects attn.

Online verziu sprievodcu po obchodíkoch s organickými potravinami, umením, oblečením, nábytkom, kaderníctvach či kaviarňach v meste Utrecht, sme ako doplnok k existujúcim mobilným aplikáciam vytvorili opäť v spolupráci s holandskou partnerskou agentúrou The Projects.

Puha Shop Route - responzívna webstránka

Google Maps API

Responzívna web stránka projektu Puha Shop Route je založená najmä na využití Google Maps API. Jednotlivé obchody sú zobrazované na mape podľa vopred zadaných GPS súradníc na základe vybranej kategórie. Po kliknutí na obchod sa zobrazia základné informácie o obchode, fotografia a krátky popis vrátane kontaktných informácií, ktoré sú plne spravovateľné prostredníctvom administračného systému CMS.

Ako spomíname vyššie, web stránku sme pripravili optimalizovanú pre mobilné zariadenia (responsive design) a taktiež optimalizovanú pre displeje s väčším rozlíšením (Retina).

Administračný systém CMS

Správu obsahu sme zabezpečili naším vlastným administračným riešením, ktoré vždy prispôsobujeme na mieru pre konkrétny projekt. Takéto riešenie zabezpečuje jednoduchosť a prehľadnosť administrácie. Používateľ nie je zaťažovaný nepotrebnými nastaveniami a funkciami, ktoré na web stránke nie sú použité.

čo sme pripravili

  • HTML5 a CSS3 animácie
  • implementácia Google Maps API
  • CMS / administrácia
  • optimalizácia pre mobilné zariadenia
hore