Digitálna agentúra

buckle up [čítaj, ako chceš, ale správne sa vyslovuje “bakl ap”] je digitálna agentúra, v ktorej vnášame zábavnú formu do serióznych projektov. Spájame ľudí s dlhoročnými skúsenosťami s designom a online technológiami. Čoskoro oslávime 11 rokov od svojho založenia. Za tento čas sme úspešne oslovili viacerých klientov a realizovali množstvo domácich ale i zahraničných projektov vo viac ako 40 krajinách po celom svete.

Digitálna agentúra buckle up

Čím sa odlišujeme

Našou najväčšou výhodou, oproti iným digitálnym agentúram, je rýchly a odborný account manažment. Pred založením vlastnej agentúry sme boli najmä programátormi. Po viacerých skúsenostiach v iných agentúrach sme si povedali, že by sme to robili úplne inak. Od komunikácie a vzťahu s klientmi, cez úroveň kvality odovzdanej práce, deľbu práce alebo manažment, až po zameranie sa na udržateľné a motivujúce pracovné prostredie.

To nám v súčasnosti poskytuje nemalú výhodu na stretnutiach ako aj pri organizácii práce. Rozumieme, čo všetko váš projekt obnáša z technického a časového hľadiska, aké sú technologické možnosti a vieme vám odporučiť najvhodnejšie riešenie takmer okamžite, bez ďalších konzultácií. Nebojíme sa skúšať nové veci, sledujeme najnovšie trendy a technológie, na druhej strane však nebudeme robiť na vašich projektoch neoverené pokusy.

Odlišujeme sa aj výstupom, ktorý je vždy vyhotovený na viac ako 100%. Či už po designovej a obsahovej stránke, kde kladieme dôraz na používateľskú prístupnosť (user experience - UX) a rozhranie (user interface - UI), alebo po technologickej stránke, kde zapracujeme optimalizáciu pre displeje s väčším rozlíšením (Retina) a optimalizáciu pre mobilné zariadenia (responsive design).

Jednou z ďalších výhod je náš dlhoročný vynikajúci prehľad vo farmaceutickej oblasti, ktorý časom prerástol do špecializácie. Pre tento trh pracujeme od svojho založenia a doteraz sme spolupracovali so šiestimi globálnymi farmaceutickými spoločnosťami.

Čo nám v skutku ide dobre

web / internet

 • koncept a štruktúra
 • grafický návrh
 • programovanie na mieru
 • animácie (Flash / CSS3 / javascript)

mobile

 • iOS development
 • Android development
 • responsive design
 • Veeva iRep eDetail development

corporate identity

 • logo
 • branding
 • design manuál
 • vizitky / brožúry / letáky / plagáty

 

Naši klienti

Kde sídlime

Sídlime v meste Pezinok, ktoré bolo v roku 2009 ocenené ako najlepšie mesto pre biznis. No Pezinok je oveľa známejší dobrým vínom a podujatiami s ním spojenými: Pezinské vinobranie, Dni otvorených pivníc, veľmi obľúbená Malokarpatská vínna cesta alebo Beh Pezinkom cez vinohrady. Poslednému uvedenému podujatiu sme aj hrdým partnerom.

Prečo je dôležité pre nás ako digitálnu agentúru spomenúť kde sídli? Pretože podpora regiónu je pre nás neodmysliteľnou súčasťou. Vieme, aké dôležité je podporovať sa navzájom medzi firmami alebo nadšencami, ktorí majú chuť niečo zmeniť, priniesť niečo nové, čo môže pomôcť regiónu. A pre tento dôvod sme podporili zopár veľmi dobrých a zaujímavých projektov.