Mlynica

október 2016 | Teslová, s. r. o.

Bratislavský projekt, ktorý spája atmosféru industriálu zo 60-tych rokov s moderným architektonickým konceptom. Pôvodné betónové násypníky, impozantná svetlá výška priestoru a jeho otvorenosť umocňujú jedinečnú podmanivú atmosféru pôvodnej industriálnej architektúry. Nové administratívne priestory pre digitálnu agentúru? Ak by boli v Pezinku, už dávno sme tam.

Mlynica - responzívna webstránka

Koncept projektu

Vzhľadom na industriálny typ projektu sme poňali koncept trocha odvážnejšie. História si to predsa zaslúži :-) A bolo by veľkou škodou, práve bohatú históriu Mlynice vynechať. Keďže s realitnou kanceláriou IURIS, spol. s r.o., ktorá je výhradným predajcom, spolupracujeme už dlhodobo na viacerých projektoch, veľmi rýchlo sme spolu schválili koncept stránky.

Web stránka podrobne vysvetlí históriu, navodí atmosféru otvorenosti, coworking-u a komunitného prístupu. Neslúži však na priamy predaj, ceny priestorov by ste preto hľadali márne. Ten je založený na osobných stretnutiach s predajcom. Nezabudli sme však ani na budúcnosť. V budúcnosti bude web stránka slúžiť pre propagáciu kultúrnych podujatí, výstav, vernisáží, exhibícií, workshopov či firemných akcií.

Technická realizácia

Web stránku sme navrhli ako tzv. "Single page" či "One page". Čo znamená, že celý obsah web stránky je umiestnený na jednej scrollovateľnej stránke. Optimalizácia pre mobilné zariadenia je samozrejmosť. Optimalizáciu pre displeje s vysokým rozlíšením (Retina) sme zapracovali automaticky s responzívnou verziou stránky.

čo sme pripravili

  • branding / logo design
  • printy (pdf objektov)
  • koncept a štruktúra
  • grafický návrh
  • HTML5 a CSS3 animácie
  • optimalizácia pre mobilné zariadenia
hore