eDetailer - Digital Pharma Manager

február 2017 | buckle up, s.r.o.

Ako môžete zabezpečiť preklad CLM prezentácie za čo najkratší čas do viacerých jazykov súčasne? Jednoduchý a efektívny preklad pre Veeva prostredie vám poskytne len eDetailer. Zavolajte hneď a dostanete dva kusy za cenu jedného so škrabkou na zemiaky zdarma :-)

eDetailer - Digital Pharma Manager

Krátky výlet do histórie

Účasť našej digitálnej agentúry v partnerskom programe Veeva Systems nám umožnila získať mnoho skúseností a nápadov, ako zefektívniť, toľko obľúbené, firemné procesy. Pre našich farmaceutických klientov Boehringer Ingelheim, Eli Lilly, Takeda Pharmaceuticals a Lundbeck Slovensko sme na Veeva platforme pripravili už množstvo digitálnych prezentácií ich produktov.

Pred niekoľkými rokmi sme pre spoločnosť Boehringer Ingelheim tiež vytvorili nástroj na jednoduchý a rýchly preklad týchto Veeva CLM prezentácií - Online Translation Tool. Odvtedy sa mnohé zmenilo a tento jednoduchý nástroj sme nahradili oveľa robustnejším nástrojom nazvaným eDetailer - Digital Pharma Manager.

Vlastné produktové riešenie

Keďže nástroj eDetailer obsahuje množstvo funkcií, pripravili sme pre našich zákazníkov jednoduchú prezentačnú stránku, ktorá im predstaví viaceré funkcie. Medzi nimi napríklad preklad prezentácie priamo v náhľade s pokročilými funkciami formátovania, simuláciu Veeva iRep náhľadu alebo automatickú tvorbu screenshotov z prezentácie a následný export prostredníctvom FTP do Veeva prostredia.

Pre tých zákazníkov, ktorí by potrebovali odskúšať nástroj eDetailer v reálnom prostredí, máme pripravenú DEMO verziu produktu. Navyše poskytujeme komplexné služby v tejto oblasti ako design a development CLM prezentácií, podporu pri nahrávaní a nastavovaní prezentácií vo Veeva prostredí, či promptný a certifikovaný support pre krajiny z celého sveta.

čo sme pripravili

  • koncept a štruktúra
  • grafický návrh
  • HTML5 a CSS3 animácie
  • optimalizácia pre mobilné zariadenia
  • copywriting
hore