Byty Čierna Voda

jún 2015 | IURIS spol. s r.o.

Developerský projekt spoločnosti TENEZ, s.r.o. je rozšírením existujúceho projektu Čierna Voda TRIANGEL s viacerými možnosťami športového i kultúrneho vyžitia. Byty s veľkými záhradkami sú určené naozaj pre každého. Na svoje si prídu mladé rodiny, ale aj milovníci grilovania a relaxu.

Byty Čierna Voda - responzívna webstránka

Realizácia projektu

S realitnou kanceláriou IURIS, spol. s r.o., ktorá je výhradným predajcom tohto projektu, spolupracujeme dlhodobo na viacerých developerských projektoch. Základom realizácie bolo logo projektu, ktorého hlavnou myšlienkou a stvárnením malo byť príjemné prostredie lokality a spätosť s prírodou. Následne sme pripravili návrh letáku, billboardu, tlačových výstupov k jednotlivým bytom a design web stránky.

Web stránku sme navrhli responzívnu, čo znamená optimalizovanú pre mobilné zariadenia. V súčasnosti takmer polovica prístupov pochádza z mobilných zariadení, medzi ktorými sa nachádzajú aj potenciálni zákazníci, o ktorých nechceme prísť. Optimalizáciu pre displeje s vysokým rozlíšením (Retina) sme zapracovali automaticky s responzívnou verziou stránky.

SVG technológia

Zaujímavosťou pri tejto web stránke je výber podlažia a bytov na podlaží. Pomocou technológie SVG (Scalable Vector Graphics) sme zabezpečili jednoduchý výber bytov cez pôdorysy podlaží, bez použitia technológie Flash či iných pluginov. SVG, ktoré prechádza vývojom od roku 1999, je natívne podporované vo všetkých moderných prehliadačoch, čo zaručuje rýchlosť a správnosť zobrazenia. Zjednodušene povedané, SVG je zápis vektorového obrázka pomocou XML jazyka.

Administračný systém CMS

Obsah web stránky je možné spravovať prostredníctvom administračného systému CMS vytvoreného na mieru projektu, vrátane správy rozmerov bytov, izieb, cien, obsadenosti a ostatných parametrov bytov. Galéria je pravidelne doplňovaná najnovšími fotografiami z výstavby.

čo sme pripravili

  • branding / logo design
  • printy (leták, billboard, pdf bytov)
  • koncept a štruktúra
  • grafický návrh
  • HTML5 a CSS3 animácie
  • CMS / administrácia
  • optimalizácia pre mobilné zariadenia
hore