Detská kozmetika Bupi BABY

jún 2014 | PALMA, a.s.

Viete, prečo sa deväť z desiatich bábätiek pri umývaní smeje? Pretože deväť z desiatich mamičiek používa prípravky Bupi BABY, po ktorých je pokožka ich dieťatka nielen čistá, ale aj zdravá a voňavá! Prírodná detská kozmetika Bupi BABY neobsahuje žiadne alergény, alkohol, farbivá, parafíny ani éterické oleje. Práve naopak, obsahuje to najlepšie pre detskú pokožku ako napríklad kamilku, lanolín, olivový, makadamiový a hroznový olej, alantoín, bisabolol či aloe vera.

Detská kozmetika Bupi BABY - responzívna webstránka

Web prezentácia

Pre klienta PALMA sme pripravili novú prezentačnú web stránku produktovej rady Bupi BABY, určenú pre mamičky a oteckov, ktorí dbajú na výber prírodnej kozmetiky pre svoje detičky. Množstvo informácií môžu nájsť v článkoch a odporúčaniach: "Kúpanie dieťatka", "Starostlivosť o detský zadoček" alebo "Starostlivosť o pokožku dieťatka".

V prípade otázok majú rodičia možnosť kontaktovať pediatričku, ktorá veľmi rada a najmä odborne zodpovie ich otázky. Otázky v BUPI poradni sú zatriedené do jednotlivých tém.

Prepojenie so sociálnou sieťou Facebook

Klientovi sme sprístupnili administračný systém CMS na správu obsahu, prostredníctvom ktorého môže administrovať celú web stránku. V prípade nového článku existuje možnosť automatického uverejnenia príspevku aj na Facebook FAN stránke. Toto užšie prepojenie so sociálnymi sieťami znamená, že ak používateľ napíše komentár pod týmto príspevkom na Facebook-u, tento komentár sa zobrazuje aj na web stránke. Uvedené platí samozrejme aj opačne.

čo sme pripravili

  • koncept a štruktúra
  • grafický návrh
  • HTML5 a CSS3 animácie
  • CMS / administrácia
  • optimalizácia pre mobilné zariadenia
hore