Boehringer Ingelheim - produktové webstránky

september 2016 | Boehringer Ingelheim GmbH

Najmä v chrípkovom období potešia najnovšie informácie o produktoch protizápalových sprejov, tabletiek či pastiliek. V prípade závažnejších ochorení pacientom pomôžu základné informácie o chorobe a spôsoboch liečenia. Odborná verejnosť si nájde najnovšie štúdie, postupy a produkty dostupné na trhu. Prsty v tom všetkom má aj naša digitálna agentúra, a to už v 30-tich krajinách po celom svete, kde sú produkty spoločnosti Boehringer Ingelheim dostupné.

Boehringer Ingelheim - produktové webstránky

Digital Production House

V minulom roku si náš dlhoročný klient Boehringer Ingelheim vyberal zopár digitálnych agentúr po celom svete, ktoré mu zabezpečia podporu pri tvorbe Veeva/iRep prezentácií, Veeva CRM Approved Emails, produktových web stránok, landing pages či mobilných aplikácií pre krajiny, v ktorých pôsobí.

Sme veľmi radi, že si nás vybrali, inak by sme o tom zrejme nepísali :-) V súčasnosti zabezpečujeme tvorbu digitálnych materiálov pre 30 krajín po celom svete. Venezuela, Mexiko, Kanada, Kazachstan, Portugalsko, Rumunsko, Japonsko, Izrael - tam všade sme boli. Teda aspoň digitálne.

Produktové web stránky pre Mucoangin, Mucosolvan, Antistax, Buscopan, Pharmaton, aj o tieto sa rozrástlo naše portfólio prác. K viacerým sa však nedostanete, pretože sú určené pre odbornú verejnosť. Radí sa sem napríklad inoncology portál, mediacademyrcv.com portál a iné.

hore